# ŁÓDŹ #WROCLAW #BYDGOSZCZ #LUBLIN #RADOM #OLSZTYN - odwiedzimy Was ze szkoleniem, które ma MOC: burzy stereotypy, uczy głębszego rozumienia świata, rozbudza empatię. Wspólnie pochylimy się nad wielką mapą i odbędziemy podróż - nie tylko do krajów Globalnego Południa (nie wiesz które to? dowiesz się!), ale także do tych szufladek we własnych głowach, w których poukładaliśmy nasze przekonania o tym dlaczego na świecie jest, jak jest. Po szkoleniu będziesz: ROZUMIEĆ LEPIEJ współczesną rzeczywistość, WIDZIEĆ WYRAŹNIEJ swoją rolę w globalnej układance, WYBIERAĆ BARDZIEJ ŚWIADOMIE bo zobaczysz, jak twoje codzienne decyzje wpływają na ludzi, żyjących tysiące kilometrów od ciebie.
Zapraszamy na cykl dwuetapowych bezpłatnych szkoleń dla nauczycielek i nauczycieli szkół podstawowych poświęcone edukacji globalnej. Oprócz nowej wiedzy i umiejętności, uczestniczki i uczestnicy podczas pierwszego szkolenia otrzymają wzorcowy pakiet edukacyjny oraz zaświadczenia o udziale, a na drugim szkoleniu zestaw 5 bajek kamishibai wraz z tekturowym teatrzykiem.
Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie globalna.edu.pl/szkolenia-dla-nauczycieli/