MORSY, LISY i PINGWINY to najdziksze i najbliższe naturze ferie w mieście! Zapraszamy dzieciaki w wieku od 6 do 11 lat na źródlane, bardzo przygodowe i jeszcze bardziej przyrodnicze ferie w Łodzi.
Pięć dni w tygodniu (poniedziałek - piątek) wypełnionych od rana do popołudnia zabawą w terenie i warsztatami stacjonarnymi o tematyce ekologicznej, przyrodniczej i globalnej. Zostawiasz dziecko pod naszą opieką rano (między 8:30 a 9:30) w Źródłach i o nic się nie martwisz. O 16:00 lub 16:30 odbierasz niby to samo dziecko ze Źródeł, ale jakby bardziej, bo z rumieńcami na buzi, uśmiechem od ucha do ucha i wybiegane, wyskakane, wyturlane. Gdzie? W Parku na Zdrowiu i sali warsztatowej Źródeł. Z kim? Z doświadczonymi trenerkami Źródeł, które pracują z tysiącami dzieciaków rocznie i które kochają to, co robią.

❄. CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?
👀 Będzie coś dla zmysłów.
Natura jest światową prekursorką w dziedzinie edukacji sensorycznej. I produkuje wszystkie najciekawsze, atestowane przez nią samą zabawki sensoryczne. Będziemy z zapamiętaniem i bez ograniczeń korzystać z tego wspaniałego placu zabaw dla zmysłów.
🦉 Będzie coś dla mózgów:
Rozpikselizowana uwaga wróci z komputerowych zaświatów i przypomni sobie, że świat realny jest fajniejszy niż wirtualny. Na zmrożonych zimnem i pobielonych śniegiem parkowych ścieżkach, podczas gry terenowej, poszukamy odpowiedzi na najbardziej szalone przyrodnicze zagadki. Dowiemy się co kryje się pod śniegiem, gdzie ukryły się źdźbła, żaby i bąki. Czyja to łapka odciśnięta w śniegu, jaki śnieg lepi się najlepiej, co jedzą wiewiórki zimą.
🤸‍♂️ Będzie coś dla małych, wymęczonych siedzeniem w domu i szkole.
Bo będziemy się bawić! Biegać, skakać, turlać się, wyginać się i zwijać.
A gdy już zmęczymy, zmarzniemy i przemoczymy rękawiczki, wrócimy na ciepły obiad do ciepłej sali warsztatowej Źródeł na kontynuację zabaw i harców albo leniwego odpoczynku (jeśli tak zadecydują dzieci).
Jednym słowem: zapraszamy Was na ferie dla małych zimowych dzikusków 🙂
Kameralna grupa - do 12 osób.

❄ GDZIE TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?
Zaczynamy zbiórką w sali warsztatowej Źródeł (ul. Zielona 27 w Łodzi), około 10.00 przenosimy do Parku na Zdrowiu na warsztaty terenowe i zabawy (miejmy nadzieję) na śniegu. Około 14.00 wracamy z powrotem do Źródeł na obiad i ciąg dalszy warsztatów.

❄ KIEDY?
W pierwszym tygodniu ferii zimowych czyli 11-18 lutego 2022 r.
Warsztaty odbywają się codziennie od godziny 9:30 do 16:00. Dzieci można przyprowadzać już od godziny 8:30 i odbierać najpóźniej do godziny 16:30.

❄ ILE TO KOSZTUJE?
Za pakiet zawierający:
• warsztaty prowadzone w kameralnej grupie przez 2 wykwalifikowanych trenerów-wychowawców
• wyżywienie (dwudaniowy wegetariański obiad, owoce i napoje)
• ubezpieczenie NNW
płacisz w zależności od wybranej opcji:
540 zł/os - za 5 dni
125 zł/os - za 1 dzień
Uwaga: pierwszeństwo przy zapisach będą miały dzieci, których rodzice zadeklarują udział dziecka w całym 5-dniowym cyklu zajęć.

❄ CO JESZCZE?
Dzieci powinny mieć zestaw suchych ubrań na zmianę, kapcie, a także dodatkowe rękawiczki, termos z ciepłym napojem oraz śniadaniówkę z drugim śniadaniem do zjedzenia w terenie (zapewniamy obiad a w sali warsztatowej cały czas dostępne będą ciepłe napoje, woda i owoce).

❄ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularza
❄ MASZ PYTANIA?
Katarzyna Bagrowska, 519 326 995 / katarzyna.bagrowska@zrodla.org.pl